Anasayfam Yap   Kişisel Menü     Sepet   İş Birliği   Hediye Çeki   Yardım   İletişim   Üye Girişi Üye Çıkışı
hipernex.com
 • Bilgi Güncelleme Servisi
 • Takip Servisi
 • Özel Fırsatlar
 • Politikalarımız
 • Sıkça Sorulan Sorular
 • Bize Ulaşın
 • Hakkımızda
 • Tüketici Yasası
 • Sipariş Politikası
  Sipariş Takibi
  Ayrıntılı bir şekilde siparişlerini takip etmek isteyen üye durumundaki müşterilerimiz sitemizin sağ üst köşesinde bulunan ''Siparişlerim'' linkini tıklayarak siparişlerinin durumunu görüntüleyebilirler. Eğer 5 iş günü geçildiği halde ürün müşteriye ulaşmadıysa müşteri bunu mağazamıza bildirmelidir. Dağıtım kanalıyla yapılan bilgi alışverişi sonucunda gönderinin durumu netleştirilerek müşteriye bilgi verilecektir.

  Banka Hesap Numaralarımız
  Garanti Bankası Küçüksu Cad/Ümraniye Şube(1481)-6297501 IBAN:TR83 0006 2001 4810 0006 2975 01
  FinansBank Beyazıt Şubesi(94)-11670548 IBAN: TR34 0011 1000 0000 0011 6705 48
  İşbankası Küçüksu Cad/Ümraniye Şubesi (1397)-0013587 IBAN: TR16 0006 4000 0011 3970 0135 87

  Önemli Not: EFT işlemlerinde Alıcı adına Mutlaka İdepark Dış Tic. Ltd. Şti yazılmalıdır..

  Sipariş İptali
  Sipariş iptali istekleri, sipariş verildiği andan itibaren bulunulan iş günü içerisinde 2 saat içersinde, Müşteri Hizmetleri formundan müşteri temsilcisine gönderilmesi ile işleme konmaktadır. Bu isteğiniz gerçekleştirildiğinde size e-mail ile de bilgi verilecektir.

  Kargo Takibi
  Yakında müşterilerimizin hizmetine sunacağımız ''kargo takibi'' bölümü sayesinde kargo sürecini izlemek isteyen üye müşterilerimiz kendilerine e-posta yolu ile gönderilen kargo takip numaralarıyla ilgili kargo firmasının web sitesinden ya da müşteri hizmetleri hattından telefonla kargolarını takip edebilicekler.

  İade
  Sitemizden satın aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 gün içinde iade edebilirsiniz. İadenizin kabul edilmesi için aşağıdaki şartlara uygun olması gerekmektedir.
  Genel İade Şartları
  1. İadeler mutlaka orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
  2. Orijinal kutusu veya ambalajı bozulmuş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Buradaki iade kabul kriteri, ürünün başka bir müşteriye satılabilirlik özelliğini kaybedip kaybetmemesidir. Bu nedenle iade veya arızalı ürünleri kargoya teslim ederken mutlaka ambalajlı şekilde yani size ulaştığı şekilde teslim ediniz. Orjinal paket veya ambalajı ile ürünleri kargoya teslim etmeyiniz.
  3.İade işleminde ürün ile birlikte size ulaşan ürün faturasının her 2 nüshası(size ulaşan bütün nüshaları) ve sipariş numarası,sipariş adı ve soyadı, iptal/iade nedenini içeren bir dilekçe ile tarafımıza iade ediniz.
  4. İade etmek istediğiniz ürün / ürünler hasarlı ise kargo ücreti şirketimiz tarafından karşılanmaktadır. Hasar durumunda ürünü Yurtiçi kargo ile tarafımıza göndermeniz gerekir. Çünkü diğer durumlarda kargo ücreti size ait olacaktır.
  5. Hafıza kartları, bilgisayar donanım ve yazılım ürünleri gibi orjinal ambalajları açıldığında iadesi mümkün olmayan ve uyum problemi yaşayabileceğiniz ürünleri satın alırken dikkatli davranmanızı tavsiye ediyoruz. Gerekirse bu ürünler ile ilgili teknik destek alabilirsiniz.
  6. Bazı ürünler için özel iade şartlarımız bulunmaktadır. Bu ürünlerimiz;

  1.Telefon: Ürünün herhagi bir yerinde hasar (çizik vb.) olmamalıdır.Ürün ekranında bulunan koruyucu bant çıkarılmamış olmalıdır. Ürün paketi içerisinde bulunan aksesuarlar eksiksiz ve hasarsız bir şekilde orjinal ambalajları ile birlikte gönderilmelidir.
  2.Bütün yazılım ve programlar, taşınabilir bilgisayarlar, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri, her türlü kozmetik ürün, DVD, VCD, CD ve kasetlerin iadesinin kabul edilmesi için orjinal ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olması gerekmektedir.
  3. Hasarlı ürün durumu dışında;tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler ve kullanımında vücut ile birebir temas gerektiren ürünlerin(örnek:kulaklık) iadesi mümkün olmamaktadır.


  İade İşlemleri
  İade için gönderilen ürünün iade şartlarına uygun olması durumunda iade işlemleri başlatılır. İşlemler başlatılmadan firmamız gerek duyarsa ürünü yetkili servise ya da tedarikçi firmaya test etmeleri için gönderebilir.
  İadenizin onaylanıp onaylanmadığına dair bilgi maili sistemimizdeki mail adresinize gönderilmektedir. İadeniz onaylanmadığı takdirde ürününüz size tekrar gönderilecektir. Onay durumunda isteğinize göre paranızı iade edebiliriz ya da size başka bir ürün almak için ödemenizle aynı değerde hediye çeki verebiliriz. Para iadesi talep ettiğiniz takdirde; siparişinizin bedeli kredi kartı ile ödeme yapmışsanız aynı kredi kartınıza, havale ile ödeme yapmışsanız müşteri hizmetlerine vereceğiniz hesaba yatırılacaktır. Ücret iade işlemi 10 iş günü içerisinde yapılacaktır. Bu iade işlemi VPOS sistemi ile yaplacağından ücretin hesabınıza geçmesi bankanıza gore 1-5 gün içersinde değişebilmektedir.

  Hasarlı Ürünler
  Mağazamız müşterileri, teslimat sırasında fark edilen yanlış ya da hasarlı ürünü teslim almayıp Müşteri Hizmetleri adresindeki formdan bildirmek suretiyle görevliye geri iade edebilirler.Hasarlı ürünlerde kargo görevlisi ve şubesine hasar tespit tutanağı tutturulmalıdır.Hasar tespit tutanağında ürünün ve ambalajının durumu net olarak belirtilmeli ve tutanakta kargo şubesi yetkili ismi ile şube kaşesinin mutlak suretle yer alması gerekmektedir.Böyle bir durumda, yeni teslimatin tarih ve saatini, görevliye bildirebilirler. Bildirmemesi durumunda müşteriye e-maille ulaşılacak ve bu bilgiler alınacaktir. Teslimattan sonra fark edilen hatalari, 2 gün içinde Müşteri Hizmetleri sayfasındaki formdan bildirdiği taktirde ürünler kendisinden kısa süre içinde geri alınacak, ya da eksik olan parça müşteriye ulaştırılacaktır. Bunun dışındaki durumlarda ürünler garanti kapsamına girecektir. Ayrıca, ilk 15 gün içinde arızalanan ürünlerin kargo ücretleri çalıştığımız kargo firmaları ile gönderilmeleri durumunda tarafımızdan karşılanır.

  Sitemizde satılan tüm ürünler çalıştığımız tedarikçi firmaların garantisi altındadır. Satın aldığınız ürünlerde herhangi bir problem çıkması durumunda ürün ile size gönderilen garanti belgesi ve/veya fatura ile birlikte iletişim bilgilerini ürün kılavuzunda bulabileceğiniz size en yakın yetkili servise başvurabilirsiniz. Garanti şartlarına göre ürününüz değiştirilecek ya da onarılacaktır. Bunun dışında sitemiz onarım servisi vermemektedir. Hipernex.com'a gönderdiğiniz ürünler sitemiz tarafından yetkili servise gönderilmektedir. Ancak sizin doğrudan yetkili servisle bağlantı kurmanız daha hızlı sonuç almanızı sağlayacaktır.

  Satın aldığınız ürünlerin eğer seri numaraları var ise, yetkili servisler ürünlerin garanti kapsamını hızlı bir şekilde kontrol edebilmektedirler.

  Hasarlı ürün değişimi ve tamiri için geçen süre tedarikçi firmaya ve yetkili servise bağlıdır. Ancak gerektiği takdirde mağazamız işlemleri hızlandırmak için müdahale etmektedir.

  Ürünlerin Stok Durumları
  Siparişlerinizi onaylamadan önce satın almak istediğiniz ürünün stok durumunu kontrol etmenizi tavsiye ediyoruz. Stokta olmayan ürünler için ürün sayfasında ürün sayfasında alt kısımda ''Stoklarda mevcut değildir'' uyarısı bulunmaktadır. Ürün sayfasının sağ kısmında yer alan ''Stoklara gelince haber ver'' linkini tıkladığınızda ilgili ürün stoklara geldiğinde sizi haberdar ediyoruz. Mağazamız stok ile ilgili müşterilerimiz bir sorun yaşamaması için ürünlerin stok durumlarını kısa periyotlarla güncellemeye çalışmaktadır.
  Hakkımızda | Müşteri Hizmetleri | Gizlilik Politikası | Taşıma Politikası | Sipariş Politikası | Garanti Politikası
  Bu sayfalar en iyi 1024x768 çözünürlük ile görüntülenir
  © 1999 - 2014 Hipernex.com Her hakkı saklıdır
  Sanal-Online Alışveriş Sektöründe 13. Yıl.
  Fırsat Sitesi - Sanal Mağaza